anime izle
Switch Mode
Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life
Fragman
Listeye Ekle
60 Kişi Takip ediyor

Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life

Tüm bölümleri izleLv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life}, Türkçe altyazılı Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life indir, Türkçe Altyazılı Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life izle , Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life tr alt yazılı Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat Powers, The Laid-back Life in Another World of the Ex-Hero Candidate Who Turned out to be a Cheat from Level 2, Chillin Different World Life of the Ex-Brave Candidate was Cheat from Lv2,, Lv2からチートだった元勇者候補のまったり異世界ライフ
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: Nis 08, 2024 Süre: 24 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life

Büyülü Klyrode Krallığı, Karanlık Olan’a ve onun güçlü iblislerden oluşan ordusuna karşı savaşmak için her yıl başka dünyalardan yüzlerce kahramanı çağırır. Banaza, Kraliyet Başkenti Paluma’dan çağrılan bu kahramanlardan biridir, ancak bir şeyler doğru değildir-Banaza sadece ortalama bir tüccardır. Büyüsü yok, dövüş yeteneği yok ve istatistikleri berbat. Daha da kötüsü, bir aksilik yüzünden evine dönemiyor! Bir kahraman olarak reddedilen ve başka bir dünyada mahsur kalan, sadece gitmesini isteyen zalim bir kral tarafından krallığın uzak köşelerine terk edilen Banaza’nın kaderi oldukça kasvetli görünüyor. Peki, başarısız kahraman adayı ikinci seviyeye ulaştığında kendini süper hile güçleriyle bulduğunda ne olacak?

Yorumlar

anime izle kore dizileri