anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Shen Yin Wangzuo
Puanı 7.70
Listeye Ekle
349 Kişi Takip ediyor

Shen Yin Wangzuo

Tüm bölümleri izleShen Yin Wangzuo}, Türkçe altyazılı Shen Yin Wangzuo indir, Türkçe Altyazılı Shen Yin Wangzuo izle , Shen Yin Wangzuo serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Shen Yin Wangzuo tr alt yazılı Shen Yin Wangzuo tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Throne of Seal, 神印王座
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 20 DK Sezon: Ülke: Tür: Donghua Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Shen Yin Wangzuo Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Shen Yin Wangzuo Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Shen Yin Wangzuo altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Shen Yin Wangzuo

1-2 Sezon birleştirilmiştir.

Altı bin yıl önce, 72 iblis tanrısının ortaya çıkmasıyla ortaya çıkan iblis ırkının istilası sonucunda insanlığın görkemli saltanatı sona erdi. İnsanlığın kalıntılarını korumak için, Tapınaklar İttifakı, iblislerin ilerlemesini durdurdu ve durumu geçici olarak istikrara kavuşturdu.

Şu anda, dokuz yaşındaki Long Hao Chen, Şövalye Tapınağı Salonunun bir parçası olmak için eğitim alıyor. Kendini adama ve arkadaşlarının desteği sayesinde şövalye sınavını geçer. Şimdi, öğretmeni Long Xing Yu’nun vesayeti altında, Long Hao Chen, kapasitesini tespit etmek için Kutsal Diriliş Ritüeli’ne katlanıyor. Ritüel, Long Hao Chen’in çok büyük miktarda ruhsal enerjiye sahip olan bir Işık Oğlu olduğunu ortaya koyuyor.

Öğrencisinin gelecek vaat eden potansiyelini fark eden Long Xing Yu, Long Hao Chen’i yanında İblis Lordu’nu yenebilecek güçlü bir şövalye olmaya çağırıyor. Onu bekleyen sayısız zorlukla Long Hao Chen, karanlık çağı sona erdirebilecek savaşçı olabilir.

İzle Shen Yin Wangzuo

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar

anime izle kore dizileri