anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi
Listeye Ekle
212 Kişi Takip ediyor

Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi

Tüm bölümleri izleDouluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi}, Türkçe altyazılı Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi indir, Türkçe Altyazılı Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi izle , Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi tr alt yazılı Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Douluo Dalu II: Jueshi Tangmen, Soul Land 2 - Peerless Tang Sect,Douluo Dalu 2
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: Haz 17, 2023 Süre: 20 dk Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 104 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi

Sihirsiz, Dou-Qi’siz, dövüş sanatları olmayan ama Öz Ruhları olan bir dünya. Tang Tarikatı kurulduktan on bin yıl sonra Douluo Kıtasında Tang Tarikatı geriledi. Ancak, bir Dahi nesli doğdu ve Tang Tarikatını yeniden canlandırmak ve Tang Tarikatının büyüklüğünün hikayesini yeniden yazmak için yeni bir Yedi Shrek Canavarı nesli doğurdu? Güneşi, ayı ve ölüm yıldızını elinde tutan milyonlarca yıllık bir Ruh Canavarı, Tang Mezhebinin gerilemesine neden olan yeni bir ruh rehberlik sistemi olan Tanrı’yı seçti. Tüm harikalar teker teker ortaya çıkacak. Tang Tarikatı’nın gizli silahı ihtişamını geri kazanabilir mi ve Tang Tarikatı parlaklığını geri kazanabilir mi?

Notlar: Tang San ve diğerlerinin hikâyesinin devamı değil, 10.000 yıl sonra gelen bir torun!

İzle Douluo Dalu 2: Eşsiz Tang Mezhebi

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar

anime izle kore dizileri