anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Douluo Dalu
Puanı 8.03
Listeye Ekle
194 Kişi Takip ediyor

Douluo Dalu

Tüm bölümleri izleDouluo Dalu}, Türkçe altyazılı Douluo Dalu indir, Türkçe Altyazılı Douluo Dalu izle , Douluo Dalu serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Douluo Dalu tr alt yazılı Douluo Dalu tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Douluo Dalu , Soul Land , 斗罗大陆
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 20 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 263 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Douluo Dalu Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Douluo Dalu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Douluo Dalu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Douluo Dalu

(Bilgi: Bütün sezonlar birleştirildi, tek sezon olarak devam edecektir.)

Tang San, Tang Tarikatı dövüş sanatı klanının en prestijli öğrencilerinden biridir ve gizli silahların kullanımında emsalsizdir. Tarikatın büyükleri yüksek beklentilerle onun geleceğinin parlak olacağına inanmaktadır; ancak Tang, tarikatın yasak ilmini elde etme pahasına bu hayattan vazgeçmeyi seçer – ölümle cezalandırılabilecek bir eylem. Artık bilgide yükselişinden memnun olan Tang, yaşamaya devam etmek için bir neden görmez ve Cehennem Tepesi’nden atlar, ancak bunun varoluşunun sonu olmayacağını çok az biliyordu.

Douluo Kıtası’nda güçlüler galip gelir ve zayıflar yok olur. Her insan doğuştan gelen bir ruha sahiptir ve bu ruhlardan bazıları geliştirilip güçlendirilerek kullanıcısına çeşitli faydalar sağlayabilir. Bu tür ruhlarla doğanlar, kıtanın en asil mesleklerinden biri olarak kabul edilen Ruh Ustaları olabilirler.

Bu tuhaf dünyada yeniden dünyaya gelen Tang, sadece bir demircinin oğlunun hayatını bilmektedir. Altı yaşındayken Ruh Ustası törenine katılır ve ruhunun Mavi Gümüş Çimen olduğunu keşfeder – sözde dünyanın en işe yaramaz ruhu. Buna karşın, güçlü bir ruh gücüne sahiptir. Şimdi, önceki hayatının anılarının da yardımıyla, Tang’ın bir Ruh Ustası olarak geleceği hiçbir şekilde kasvetli değildir.

Animenin diğer adları:

-Douluo Dalu
-Soul Land
-Combat Continent

İzle Douluo Dalu

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar

anime izle kore dizileri