anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Legend of Xianwu
Puanı 7.36
Listeye Ekle
165 Kişi Takip ediyor

Legend of Xianwu

Tüm bölümleri izleLegend of Xianwu}, Türkçe altyazılı Legend of Xianwu indir, Türkçe Altyazılı Legend of Xianwu izle , Legend of Xianwu serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Legend of Xianwu tr alt yazılı Legend of Xianwu tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
仙武传,xianwu dizun,king of martial arts, legend of xianwu
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: Mar 19, 2023 Süre: 20 DK Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 104 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Legend of Xianwu Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Legend of Xianwu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Legend of Xianwu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Legend of Xianwu

Sadık bir öğrenci olarak Ye Chen, kendisini mezhebi için ruhani tıp alanını korumaya adadı. Ancak düşmanlarla bir mücadele sırasında manevi alan yok edildi. Tarikata sadakati ve bağlılığı onu kurtaramadı. Akranlarından ve sevgilisinden elde ettiğini sandığı sadakat, onu ihanetten kurtaramadı. Böylece tarikattan utanmadan kovuldu. Cennetten düşen bir alevin yardımıyla Ye Chen kendini daha güçlü bir gelişimci olarak geliştirmeye başladı. Rakiplerine karşı savaştı, efsanevi hayatını gözler önüne serdi ve kendi hikayesini yeniden yazdı…

İzle Legend of Xianwu

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar

anime izle kore dizileri