anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Wu Shen Zhu Zai
Puanı 7.32
Listeye Ekle
134 Kişi Takip ediyor

Wu Shen Zhu Zai

Tüm bölümleri izleWu Shen Zhu Zai}, Türkçe altyazılı Wu Shen Zhu Zai indir, Türkçe Altyazılı Wu Shen Zhu Zai izle , Wu Shen Zhu Zai serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Wu Shen Zhu Zai tr alt yazılı Wu Shen Zhu Zai tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
The God of War Dominates, Martial Master, Wu Shen Zhu Zai, 武神主宰
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 8 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Wu Shen Zhu Zai Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Wu Shen Zhu Zai Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Wu Shen Zhu Zai altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Wu Shen Zhu Zai

Aslen askeri alandaki en büyük dahi olan kahraman Qin Chen, insanlar tarafından anakaranın yasak topraklarındaki ölüm kanyonuna düşmek için komplo kurdu. Kaçınılmaz olarak ölmüş olan Qin Chen, beklenmedik bir şekilde gizemli kadim kılıcın gücünü tetikledi.

Üç yüz yıl sonra, Tianwu anakarasının ücra bir bölümünde, aynı adı taşıyan bir çocuk yanlışlıkla Qin Chen’in vasiyetini miras aldı. Daqi Ulusal Ordusu Kralı Dingwu’nun sevgili torunu olan öz babasının doğumu nedeniyle anne ve oğul, Dingwu’nun sarayında soğuk muamele gördü ve birlikte yaşadılar. Güneş umuduyla güçlü adam mitini yeniden yazmak ve sevdiği her şeyi korumak için Qin Chen kararlı bir şekilde dünyanın beş krallığını koruma sorumluluğunu üstlendi ve dövüş sanatları yoluna yeniden adım attı.

İzle Wu Shen Zhu Zai

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar

anime izle kore dizileri