anime izle
Switch Mode
Wanmei Shijie
Puanı 8.2
Listeye Ekle
235 Kişi Takip ediyor

Wanmei Shijie

Tüm bölümleri izleWanmei Shijie}, Türkçe altyazılı Wanmei Shijie indir, Türkçe Altyazılı Wanmei Shijie izle , Wanmei Shijie serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Wanmei Shijie tr alt yazılı Wanmei Shijie tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Perfect World,完美世界
Durum: Devam ediyor Ağ: Çıkış Tarihi: Mar 21, 2021 Süre: 19 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Wanmei Shijie Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Wanmei Shijie Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Wanmei Shijie altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Wanmei Shijie

Köylerin güç ve kontrol elde etmek için savaştığı eşsiz bir dünyada doğan ana karakter Shi Hao, en kötü koşullarda doğan cennetler tarafından kutsanmış bir dahidir.

Ancak klanının gizemli bir geçmişi var. Klan, ayağa kalkmak ve olması gereken deha olmak için fanatik canavarlarla savaşırken ve diğer klanlarla güç mücadelelerine girerken onun ekimine yardımcı olmak için her türlü çabayı gösterir.

Yolculuğu, dünyayı gerçekten sarsabilecek bir insan haline gelene kadar onu bilinmeyen diyarlara götürecektir.

(Kaynak: Romanlar Xianxia&Xuanhuan Wiki)

İzle Wanmei Shijie

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar

anime izle kore dizileri