anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Yu She 1.Bölüm Türkçe Altyazılı

Comic Sub Yayınlanma Mayıs 23, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Yu She

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Yu She 1.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Yu She 1.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Yu She Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Yu She

Yu She

Puanı 7.08
Durum: Yakında Ağ: Stüdyo: Süre: 11 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Comic Yönetmen:
✨《Yu Sha》✨ Aptal evde bulunan eski eserlerin her birinin yıllardır üzerinde taşıdığı bir hikayesi vardır ve kimse dinlemez. Çünkü konuşamıyorlar... Binlerce yıldır sessizce bekliyorlar, sırf şu anda buluşmak için. "Dumb She" adlı bir antikacının etrafında dönen hikaye, dükkan sahibi ve sıcakkanlı bir erkek doktorun, antikalardan başlayıp, arkalarında tuhaf hikayeler yazan ve onları binlerce yıl birbirine bağlayan hikayesini anlatıyor. Yashe Antika Dükkanı'nın sahibi soğuk ve gizemlidir.Yıllardır kaotik dünyada var olmuştur.Tarihin uzun nehrinde, geçmişte peşinden gelen Prens Majesteleri'ni aramaktadır...

Yorumlar

anime izle kore dizileri