Ülkemizde yaşanmış olan Depremden zarar gören herkese Allah yardımcımız olsun umarım inşallah daha fazla insan zarar görmez.

Wu Ying Sanqian Dao 1-10.Bölüm Türkçe Altyazılı

Anime Sub Yayınlanma Haziran 17, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Wu Ying Sanqian Dao
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Wu Ying Sanqian Dao 1-10.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Wu Ying Sanqian Dao 1-10.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Wu Ying Sanqian Dao Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Wu Ying Sanqian Dao

Wu Ying Sanqian Dao

武映三千道 , Wu Ying Sanqian Dao , The First Son-In-Law Vanguard Of All Time
Puanı 8.1
Durum: Devam ediyor Stüdyo: , Çıkış Tarihi: Mar 27, 2022 Süre: 9 dakika Sezon: Ülke: Tip: Anime
Xu Wuzhou sadece bir zaman yolculuğu yaptı ve kendini karısının ailesinin evinde yaşayan bir damadı olarak buldu! Düğünlerinin olduğu gece, karısının en iyi arkadaşı yatağında olduğu için gözlerine inanamadı! Kötü şansı orada durmadı. Yemeğe çıktı ve gittiği yerin aslında bir genelev olduğunu fark etti! Xu Wuzhou, kendini suçlu bir damadın vücuduna dönüştürmek için gözlerini açtı. Adam düğün gecesini nedime yatağında geçirdi ve yemek aramak için geneleve gitti. Şimdi güzel karısı ona olan inancını kaybetti ve kayınpederi onu tiksinti içinde eğitim alanlarına sürgün etti. Xu Wuzhou'nun bu beladan aldığı tek şey kana susamış eski bir eser miydi? (Kaynak: Tencent, Çeviri) Animenin diğer isimleri: Wu Ying Sanqian Dao 武映三千道 The First Son-In-Law Vanguard Of All Time

Alakalı Bölümler

Wu Ying Sanqian Dao 1.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 10 ay Önce

Yorumlar