anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Wu Shen Zhu Zai 452-453.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Temmuz 9, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Wu Shen Zhu Zai

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Wu Shen Zhu Zai 452-453.Bölüm, İzle Wu Shen Zhu Zai 452-453.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Wu Shen Zhu Zai Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Wu Shen Zhu Zai

Wu Shen Zhu Zai

The God of War Dominates, Martial Master, Wu Shen Zhu Zai, 武神主宰
Puanı 7.32
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 8 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua
Aslen askeri alandaki en büyük dahi olan kahraman Qin Chen, insanlar tarafından anakaranın yasak topraklarındaki ölüm kanyonuna düşmek için komplo kurdu. Kaçınılmaz olarak ölmüş olan Qin Chen, beklenmedik bir şekilde gizemli kadim kılıcın gücünü tetikledi. Üç yüz yıl sonra, Tianwu anakarasının ücra bir bölümünde, aynı adı taşıyan bir çocuk yanlışlıkla Qin Chen'in vasiyetini miras aldı. Daqi Ulusal Ordusu Kralı Dingwu'nun sevgili torunu olan öz babasının doğumu nedeniyle anne ve oğul, Dingwu'nun sarayında soğuk muamele gördü ve birlikte yaşadılar. Güneş umuduyla güçlü adam mitini yeniden yazmak ve sevdiği her şeyi korumak için Qin Chen kararlı bir şekilde dünyanın beş krallığını koruma sorumluluğunu üstlendi ve dövüş sanatları yoluna yeniden adım attı.

Alakalı Bölümler

Wu Shen Zhu Zai 447-451.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 hafta Önce

Wu Shen Zhu Zai 454-455.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 4 gün Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri