anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Wan Jie Qi Quan 5.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Ekim 12, 2021 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Wan Jie Qi Yuan

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Wan Jie Qi Quan 5.Bölüm, İzle Wan Jie Qi Quan 5.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Wan Jie Qi Yuan Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Asyaanimeleri Çeviri Ekibi tarafından çevrilmiştir.

Çevirmen: K.F.Ş
Kodlama : K.F.Ş

Wan Jie Qi Yuan

Wan Jie Qi Yuan

İncomparable Demon King ,Wan Jie Qi Quan ,万界奇缘
Puanı 7.24
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: Mar 01, 2021 Süre: 10 dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 40
Çevirmen: Keremsen Site: https://donghuaizle.com/ Lin Feng, Liuxian Şehri dışında bir yetimdi. Wu Köyünde ağlayan hayaletlerden oluşan bir orman var. Efsaneye göre, Wu Köyünde bir hayalet ve yasak bir yer vardı. Bir gün Lin Feng yanlışlıkla içeri girdi ve mağarada güzel bir kadının bulunduğu bir buz tabutu buldu. Lin Feng yanlışlıkla Ying Taiyue'yi uyandırmak için buz sandığını açtı. Ying Taiyue uyandıktan sonra, yanlışlıkla Lin Feng'in Hongmeng İblis Irkının Kutsal Mallarını yatırabileceğini keşfetti, bu da Lin Feng'in Hongmeng İblis Türünü yutmasına ve sonra ayrılmasına neden oldu. O andan itibaren Lin Feng'in bedeni değişmeye başladı. Hongmeng'in iblisleri Lin Feng'in vücudunda filizlenir ve sevimli ruhsal sürgünler geliştirir. Wu Köyünde de garip şeyler oluyor. Büyük güce sahip olan Lin Feng bu tuhaflık karşısında bir şeyler yapacaktır. Lin Feng nasıl bir karar verecek? Animenin diğer isimleri: İncomparable Demon King Wan Jie Qi Quan The Legendary Monster Emperor 万界奇缘

Alakalı Bölümler

Wan Jie Qi Quan 4.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 yıl Önce

Wan Jie Qi Quan 6.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri