anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Wan Jie Du Zun 31.Bölüm Türkçe Altyazılı

Donghua Sub Yayınlanma Temmuz 13, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Wan Jie Du Zun

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Wan Jie Du Zun 31.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Wan Jie Du Zun 31.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Wan Jie Du Zun Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Animepw Sitesi tarafından çevrilmiştir.
https://animeler.pw/

Wan Jie Du Zun

Wan Jie Du Zun

万界独尊
Puanı 8.45
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: Nis 06, 2021 Süre: 10 dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 50
Bu gün, lin Feng dövüş ruhunu Lin malikanesinde topluyordu. O istemedi. Kılıç dövüş ruhunu ilkel bir biçime dönüştürmüştü. Nişanlısı Ji Manyao dövüş ruhunu alma fırsatını yakaladı ve neredeyse kan kustu ve öldü. Aynı zamanda, Lin Feng'in ruhu tanrıların gömüldüğü topraklara girdi. Mezarların ülkesindeki gizemli kadın lin Feng'e burada gömülü olan eski tanrıları yok ederek muazzam dövüş sanatları gücü ve bilgisi kazanabileceğini söyledi. Gerçek dünyada, aslen Lin ailesinin genç Efendisi olan lin Feng, kılıç dövüş ruhunu kaybettiği için Hizmetçiler tarafından artık saygı görmemektedir. Her yerde Lin Feng'i hedef aldılar. Lin Feng'in kız kardeşi lin Xianger hasta olsa bile yardım etmek istemiyorlardı. Lin Feng, mezar tanrıları ülkesinden elde ettiği gücü Huangjie dövüş sanatlarının gücünü yenmek için kullanana kadar değildi.Lin Yuhong, Lin ailesinin Lin Feng'e karşı tutumu değişti. Öte yandan, Lin Feng yeni edinilen gücü iyi kontrol edemediği için, onunla savaşan Qin Xiao'yu öldürdü. Qin Xiao, Qin ailesinin yaşlılarının torunudur ve her zaman yaşlılar tarafından tercih edilmiştir. Qin Xiao öldürüldüğüne göre, Qin ailesi her zaman isteksizdir. Öfkeyle Lin ailesinin malikanesine koştular ve Lin ailesinden Lin Feng'e iki elini de vermesini istediler. Animenin diğer isimleri: -Supreme of Ten Thousand World -Wan Jie Du Zun -Lord of the Ancient God Grave -Wanjie Duzun -万界独尊

Alakalı Bölümler

Wan Jie Du Zun 16-30.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Wan Jie Du Zun 32.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri