anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Wan Jie Chun Qiu 45-46.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Şubat 23, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Wan Jie Chun Qiu

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Wan Jie Chun Qiu 45-46.Bölüm, İzle Wan Jie Chun Qiu 45-46.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Wan Jie Chun Qiu Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çeviri: xYula-NEFx

Wan Jie Chun Qiu

Wan Jie Chun Qiu

Spring and Autumn, Wanjie Chunqiu, Wan Jie Chunqiu, 万界春秋
Puanı 6.42
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 8 dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 56
Kahramanımız Yiruo'ya, babası tarafından Eyaletler üzerindeki gücünü geri kazanmak ve yerel otorite Xuan Tian Grubunu ortadan kaldırmak amacıyla Shangshi Eyaletine gitmesi emredildi. Beklenmedik bir şekilde Shangshi Eyaletine, Yishi şehrine geldiğinde soğuk bir karşılama yaşadı. Kadim Klan üyesi Chun Qiu'da Ge Tan'ı öldürmeye geldi. Ama suikast başarısız oldu ve Yi Liu, Chun Qiu'yu iyi niyetle kurtardı. İkili gizlice konuştu ve Yiruo, Kasım ayında eski klanın ağzından öğrendi ayrıca eski klanın gücünü Xuan Tiansi'ye karşı savaşmak için kullanabileceğini fark etti. Animenin diğer isimleri: Spring and Autumn Wanjie Chunqiu Wan Jie Chunqiu 万界春秋

Alakalı Bölümler

Wan Jie Chun Qiu 43-44.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Wan Jie Chun Qiu 47-48.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri