anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

VTuber Nandaga Haishin Kiri Wasuretara Densetsu ni Natteta 1.Bölüm İzle

Anime Sub Yayınlanma Temmuz 8, 2024 · ? views · Yükleyen Twisted Tempo · Seri VTuber Nandaga Haishin Kiri Wasuretara Densetsu ni Natteta

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir VTuber Nandaga Haishin Kiri Wasuretara Densetsu ni Natteta 1.Bölüm İzle, İzle VTuber Nandaga Haishin Kiri Wasuretara Densetsu ni Natteta 1.Bölüm İzle, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , VTuber Nandaga Haishin Kiri Wasuretara Densetsu ni Natteta Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

VTuber Nandaga Haishin Kiri Wasuretara Densetsu ni Natteta

VTuber Nandaga Haishin Kiri Wasuretara Densetsu ni Natteta

VTuber Legend: How I Went Viral after Forgetting to Turn Off My Stream, VTuberなんだが配信切り忘れたら伝説になってた
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: Tem 07, 2024 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime
Yirmi yaşındaki eski ücretli köle Yuki Tanaka artık idolleri arasında çalışıyor: Japonya'nın en iyi VTuber şirketlerinden biri olan Live-On'un yayıncıları. Muhteşem, kibar Awayuki Kokorone olarak sadece en hanımefendi içerikleri sunuyor. Ne yazık ki abone sayısı ve birikimi dibe vurmuş durumda. Bir akşam, Yuki yayınını bitirdiğini düşündükten sonra, Live-On'un video arşivlerini izlerken birkaç soğuk bira ve birkaç kaba şaka yapar. Ancak izleyicileri her şeyi duyar ve müstehcen, sarhoş yorumlarının klipleri bir gecede viral olur. Yuki kariyerinin bittiğini düşünür... ta ki menajeri Live-On'daki herkesin başından beri onun patlamasını beklediğini açıklayana ve onu yayında içki içmesi için serbest bırakana kadar. Artık tüm sahte saflığından kurtulmuş olan Yuki, yeni "kabadayı sarhoş" karakterine hemen bürünür ve en az kendisi kadar çılgın olan Live-On VTuber'ları tarafından hoş karşılanır! İzlenme oranları ve mali durumu hızla artan Yuki'nin işi -hayatında ilk kez- gerçekten eğlenceli!

Alakalı Bölümler

Yorumlar

anime izle kore dizileri