İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Uzaki-chan wa Asobitai! Double 11. Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Aralık 27, 2022 · ? views · Yükleyen AskerTolga · Seri Uzaki-chan wa Asobitai! Double
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Uzaki-chan wa Asobitai! Double 11. Bölüm, İzle Uzaki-chan wa Asobitai! Double 11. Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Uzaki-chan wa Asobitai! Double Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çevirmen: JUIGERUN Encode & Kontrol: F𝔲ℛ𝓀𝓐n

Culture Fansubs iyi seyirler diler! Discord sunucumuza katılmaya ne dersin? Sen yoksan bir kişi eksiğiz 🙂 Ekip alımlarımız devam ediyor sunucumuzdan başvuru yapabilirsiniz: https://discord.gg/DDRhXHstq3

Uzaki-chan wa Asobitai! Double

Uzaki-chan wa Asobitai! Double

Uzaki-chan Wants to Hang Out! Season 2, Uzaki-chan wa Asobitai! 2nd Season, Uzaki-chan wa Asobitai! ω, Uzaki-chan Wants to Hang Out! 2nd Season, Uzaki-chan Wants to Hang Out! ω, 宇崎ちゃんは遊びたい!ω(だぶる)
Puanı 7.40
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13
Yaz tatillerinde enerjik Hana Uzaki, zamanının çoğunu üst sınıftaki yalnız öğrencisi Shinichi Sakurai'ye eşlik ederek geçirirdi. Artık okul yeniden başladığına göre, Uzaki'nin alayları artmaya devam ediyor, bu da Sakurai'nin sürekli canını sıkıyor. Yine de, hiçbir alay çiftin ilişkisine zarar veremez - ki bu ilişki, üniversite günleri hızla geçtikçe daha da iyiye gidiyor gibi görünüyor!

Alakalı Bölümler

Uzaki-chan wa Asobitai! Double 10. Bölüm

Yükleyen: AskerTolga Eklenme: 3 ay Önce

Uzaki-chan wa Asobitai! Double 12. Bölüm

Yükleyen: AskerTolga Eklenme: 3 ay Önce

Yorumlar