İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Tunshi Xingkong 9. Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Aralık 3, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Tunshi Xingkong
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Tunshi Xingkong 9. Bölüm, İzle Tunshi Xingkong 9. Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Tunshi Xingkong Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Tunshi Xingkong

Tunshi Xingkong

Swallowed Star, 吞噬星空
Puanı 7.80
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 22 dk Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 26

Çeviri: https://www.donghuatr.com

Bir gün, kaynağı bilinmeyen RR virüsü yeryüzünde belirir ve dünyayı bir felaket vurur. Enfekte olan hayvanlar, korkunç canavarlara dönüşür ve büyük ölçekte saldırır. İnsanlar yıkımla karşı karşıya kaldıklarında, insanlığın son kaleleri olarak duvarlar inşa ettiler ve şehirler kurdular. İnsanlığın bu dönemde yaşadığı imtihanlara “Nirvana Dönemi” denir. Böylesine aşırı bir yaşam ortamında, insanın fiziksel gücü de yavaş yavaş gelişti ve gelişti, dövüş sanatları ortaya çıktı ve insanın fiziksel gücü, öncekine kıyasla niteliksel olarak artıyordu. Ve en iyilerine "Savaşçılar" denir. 18 yaşındaki Luo Feng de onlardan biri olmayı hayal ediyor. Şu anda, üniversite giriş sınavına girmek üzereydi ve hayatındaki bir dönüm noktasında bir seçimle karşı karşıya kalacaktı, ama aniden bir canavar saldırısı hayatının gidişatını etkiledi. Karşı karşıya kalması gereken ilk şey, ona görünmez bir şekilde uygulanan dış çevrenin etkisiydi. Luo Feng'in ailesinin kötü durumu ve zor hayatı. Ailesi ona daha fazla yardım edemezdi ve yalnızca kendi çabalarına güvenebilirdi. Sonunda, sürekli sıkı çalışma altında, Luo Feng kendi potansiyelini keşfetmeye devam etti ve artan yetenekleri ve özgüveniyle tanındı. Sadece bu da değil, Luo Feng sadece aileyi destekleme yükünü omuzlamakla kalmadı, aynı zamanda kötü canavarlarla yüzleşmek, insanlığın topraklarını korumak ve daha iyi insanlığın hayatta kalması ve gelişmesi için diğer adalet savaşçılarıyla güçlerini birleştirdi. Kıyamet gününün çaresiz durumunda, Luo Feng ve diğer savaşçılar canavarları püskürtüp insan dünyasını başarıyla koruyabilecek mi?

Alakalı Bölümler

Tunshi Xingkong 8. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 4 ay Önce

Tunshi Xingkong 10. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 4 ay Önce

Yorumlar