anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Touken Ranbu Kai: Kyoden Moyuru Honnouji 2.Bölüm izle

Anime Sub Yayınlanma Nisan 10, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Touken Ranbu Kai: Kyoden Moyuru Honnouji

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Touken Ranbu Kai: Kyoden Moyuru Honnouji 2.Bölüm izle, İzle Touken Ranbu Kai: Kyoden Moyuru Honnouji 2.Bölüm izle, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Touken Ranbu Kai: Kyoden Moyuru Honnouji Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Touken Ranbu Kai: Kyoden Moyuru Honnouji

Touken Ranbu Kai: Kyoden Moyuru Honnouji

刀剣乱舞 廻 -虚伝 燃ゆる本能寺-
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: Nis 02, 2024 Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 8
Günün birinde, kalelerinde yeni bir kılıç ortaya çıkar... Fudou Yukimitsu, Sengoku döneminde yaşamış Oda Nobunaga adında bir komutan tarafından kuşanılmış ve sonrasında hizmetkarlarından birine, Mori Ranmaru'ya verilmiş bir kılıçtır. Fudou Yukimitsu, Oda Nobunaga'nın kılıcı olmaktan gurur duyuyordur, ama Nobunaga'yı eski efendisi olarak da gören diğer kılıçlarla; Souza Samonji, Heshikiri Hasebe, ve Yagen Toushirou'yla çatışma içindedir. Takım kaptanı Yamanbagiri Kunihiro, Fudou Yukimitsu'nun gelişiyele kargaşaya sürüklenmiş kaleyi toparlamak zorundadır. Bütün bunlar olurken, saniwa 1582 yılına, Oda Nobunaga'nın sonunun geldiği Honnouji etkinliğine gitmek için bir emir alır... Touken Ranbu: Kyoden Moyuru Honnouji adlı sahne oyununun anime uyarlaması.

Alakalı Bölümler

Yorumlar

anime izle kore dizileri