anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

The Strongest Seal Master 1-45.Bölüm Final

Comic Sub Yayınlanma Şubat 11, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri The Strongest Seal Master

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir The Strongest Seal Master 1-45.Bölüm Final, İzle The Strongest Seal Master 1-45.Bölüm Final, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , The Strongest Seal Master Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

The Strongest Seal Master

The Strongest Seal Master

The Strongest Seal Master, 开局签到超神封印卡, Opening Sign-in Seal Card
Durum: Tamamlandı Çıkış Tarihi: 2023 Sezon: Ülke: Tür: Comic Bölümler: 45
Hikaye, özel güçlerin, xiulian uygulamasının, teknolojinin ve her türlü garip ve tuhaf unsurun var olduğu TianNeng Lu Xing'in post-modern kentsel dünyasında geçmektedir. Ana karakter CHEN Ping, Mühür Ustası, Kutsal Işık Ustası, Kılıç Yetiştiricisi, Gölge Ustası, Mekanik ve Element Ustası gibi gelişmiş meslekler dışında en zayıf meslek olan kart ustasıdır. Sonunda, Mühür Ustalığına terfi eden ve kara gezegenindeki en güçlü Mühür Ustası olan Chen Ping, herkesi yeraltı kalıntılarını keşfetmeye, "zombi "nin kök nedenini bulmaya ve dünya barışını korumaya yönlendiriyor.

Yorumlar

anime izle kore dizileri