anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

The Legend of Magic Outfit 23-30.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Kasım 22, 2023 · ? views · Yükleyen Admin · Seri The Legend of Magic Outfit

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir The Legend of Magic Outfit 23-30.Bölüm, İzle The Legend of Magic Outfit 23-30.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , The Legend of Magic Outfit Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

The Legend of Magic Outfit

The Legend of Magic Outfit

魔装传说, Mo Zhuang Chuanshuo
Puanı 7.36
Durum: Yakında Ağ: Çıkış Tarihi: Ağu 21, 2023 Süre: 10 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua
Qinglu Akademisi bir zamanlar Dövüş Büyüsü Kıtasındaki en görkemli büyü akademisiydi. Ancak, Akademinin Eski Dekanı bir vince binerek batıya seyahat ettikten sonra felaketle karşılaştı. Eski hain Mo Tianxiong liderliğindeki bir grup güçlü insan tarafından saldırıya uğradı. Şehir avlusundaki "Qinglu Sihirli Kıyafeti" de dahil olmak üzere yedi ila sekiz Akademi Miras hazinesi. O zamandan beri Qinglu Akademisi diğer akademiler tarafından baskı altına alındı ve düşüşe geçti. Akademinin tehlikede olduğunu gören ve Qinglu Akademisi'ne çok yakın olan Öğrenci Li Qinglu, akademiye katıldı ve Qinglu Akademisi'ni en iyi Akademi olmaya geri götürmeye kararlıydı. Qinglu Akademisi'nin eski yüce ihtişamını yeniden kazanmak için. Elbette, çeşitli Akademilerin Dâhileri Li Qinglu'ya böyle bir fırsat vermeyecekti. Zayıfları ezdiler. Sonra Li Qinglu'dan kaçmaya çalıştılar, ancak Li Qinglu hepsinin üzerine bastı ve sonunda çeşitli Akademilere dağılmış olan "Sihirli Kıyafet Qinglu "yu geri kazandı.

Alakalı Bölümler

The Legend of Magic Outfit 16-22.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 9 ay Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri