Ülkemizde yaşanmış olan Depremden zarar gören herkese Allah yardımcımız olsun umarım inşallah daha fazla insan zarar görmez.

The Legend of Jade Sword 17.Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Eylül 12, 2021 · ? views · Yükleyen Admin · Seri The Legend of Jade Sword
Genişlet
Işığı Kapat

İndir The Legend of Jade Sword 17.Bölüm, İzle The Legend of Jade Sword 17.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , The Legend of Jade Sword Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Bu güzel seriyi çeviren çevirmen arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.

The Legend of Jade Sword

The Legend of Jade Sword

The Legend of Jade Sword, The Desolate Era, Age of Desolation, Records of Barbarian Ji of the Primeval Era, 莽荒纪
Puanı 6.25
Durum: Tamamlandı Çıkış Tarihi: 2015 Süre: 13 dakika Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 19
Kader asla Ji Ning'e kibar davranmadı.Ning ölümcül hastalığa yakalandı ve dünyadaki tüm yaşamı bozuldu, Ning genç yaşta öleceğini biliyordu.Bilmediği tek şey, ölümden sonraki yaşamın olduğunu ve evrenin sandığından çok daha büyük bir yer olduğuydu.Şansı yaver giderek (Ning'in hayatındaki az sayıdaki olan bir şey), Ning'in Dynasties'in milyonlarca yıldır sürdüğü bir dünya olan Ki Refiners'ın Ölümsüzler ve canavarlar dünyasına ve güçlü Fiendgod dünyasında yeniden doğduğu gündür. Hem büyük hem de hayal edebileceğinden daha küçük bir dünya.Onlara katılma fırsatı bulacaktı ve bu hayatta Ning kendi kendine yemin etti, bir daha asla zayıf olmayacak güçlenecekti! Doğduğu Çağ ıssız bir ülkeydi ancak Ning bunu kendi çağı yapacaktı. Not: Çeviriyi yapan kardeşimize teşekkür ediyoruz. Animenin diğer isimleri: -Mang Huang Ji -The Legend of Jade Sword -莽荒纪 -The Desolate Era -Records of Barbarian Ji of the Primeval Era -Age of Desolation

Alakalı Bölümler

The Legend of Jade Sword 16.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 1 sene Önce

The Legend of Jade Sword 18.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 1 sene Önce

Yorumlar