anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

The Legend of Dragon Soldier 11.Bölüm Türkçe Altyazılı

Donghua Sub Yayınlanma Ağustos 28, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri The Legend of Dragon Soldier

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir The Legend of Dragon Soldier 11.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle The Legend of Dragon Soldier 11.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , The Legend of Dragon Soldier Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

The Legend of Dragon Soldier

The Legend of Dragon Soldier

Shen Ji Long Wei,神级龙卫
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: Haz 26, 2022 Süre: 14 dk Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 26
Yunling Dağı'ndaki Taiqingmenlerin Su Ruoxue ve Liu Fei için çifte yetiştirme töreni düzenlediği gün, Shen Lang, kan ve ruhun dokuz dönüşümünü kullanarak kanatlarını bin metre açan Lei Peng'e dönüştü ve içeri girdi ve onunla savaştı. keşişler, Yunling Dağı mezhebinin çoğunu yok etti. Hafızasını kaybetmiş olan Su Ruoxue, tanımadığı ve tanıdık Shen Lang ile karşı karşıya geldiğinde tedirgindi ve hafta içi aklında yanıp sönen resimler gerçekten var olmuş olabilir. Shen Lang'i inanılmaz yapan şey, yıllardır aradığı Su Ruoxue'nin sadece bu 400 yaşındaki yetiştiriciyle evlenmek istemesi değil, aynı zamanda göğsünü bir kılıçla delmesiydi! Shen Lang umutsuzca Su Ruoxue'nin hafızasını geri getirmek istedi. On yıl önce, kendini sanal gerçekliği araştırmaya adamış olan Su Group tarafından kurulan araştırma üssü, Linhai Tianshan Kanyonu'nda - ay çarkının patlaması, Su Ruoxue ciddi şekilde yaralandı ve bilincini kaybetti. Bu sahnenin olmasına dolaylı olarak sebep olan Shen Lang, kendini suçlama ve suçluluk duygusuyla doluydu. Aceleyle hasarlı aleti Su Ruoxue'ye bağladı. Derin bir uykuya dalan Su Ruoxue hayatını kurtarabilirdi ama aklı zaten ay çarkının ayarladığı hayali alemde dolanıyordu. En kısa sürede bulamazsa, Su Ruoxue gerçekte ortadan kaybolacak. Çaresizlik içinde, Shen Lang da enstrümanı bağladı, hayali diyara girdi ve Su Ruoxue'yi kurtarmak için yolculuğa çıktı. hasarlı aleti Su Ruoxue ile ilişkilendirdi. Derin bir uykuya dalan Su Ruoxue hayatını kurtarabilirdi ama aklı zaten ay çarkının ayarladığı hayali alemde dolanıyordu. En kısa sürede bulamazsa, Su Ruoxue gerçekte ortadan kaybolacak. Çaresizlik içinde, Shen Lang da enstrümanı bağladı, hayali diyara girdi ve Su Ruoxue'yi kurtarmak için yolculuğa çıktı. hasarlı aleti Su Ruoxue ile ilişkilendirdi. Derin bir uykuya dalan Su Ruoxue hayatını kurtarabilirdi ama aklı zaten ay çarkının ayarladığı hayali alemde dolanıyordu. En kısa sürede bulamazsa, Su Ruoxue gerçekte ortadan kaybolacak. Çaresizlik içinde, Shen Lang da enstrümanı bağladı, hayali diyara girdi ve Su Ruoxue'yi kurtarmak için yolculuğa çıktı.

Alakalı Bölümler

Yorumlar

anime izle kore dizileri