anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Spriggan 1.Bölüm Türkçe Altyazılı

Anime Sub Yayınlanma Haziran 24, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Spriggan (ONA)

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Spriggan 1.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Spriggan 1.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Spriggan (ONA) Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Spriggan (ONA)

Spriggan (ONA)

スプリガン
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 45 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 6
Türkiye'nin Ağrı Dağları'nın derinliklerinde ARCAM olarak bilinen gizli bir örgüt Nuh'un Gemisi olduğuna inanılan şeyi bulmuştur.Ancak Pentagon'un haydut bir örgütü olan ABD Makine Kolordusu, gemiyi küresel bir araç olarak ele geçirmek istemektedir. üstünlük. Sadece Spriggan olarak bilinen özel bir ARCAM operatörü önlerinde duruyor. Japon Spriggan Yu Ominae, ABD Makine Kolordusu üyeleriyle savaşmak için Fransız Spriggan Jean-Jacques Mondo ile birlikte çalışıyor. Ölümcül psionik güçlere sahip, genetik olarak geliştirilmiş bir çocuk olan Albay MacDougall tarafından yönetiliyor. Ancak, Ark'ı kendi gündemleri için kullanmadan önce hızlı hareket etmeli ve MacDougall'ı durdurmalıdırlar.

Alakalı Bölümler

Spriggan 2.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri