Ülkemizde yaşanmış olan Depremden zarar gören herkese Allah yardımcımız olsun umarım inşallah daha fazla insan zarar görmez.

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru 11.Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Mart 20, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru 11.Bölüm, İzle Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru 11.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çeviren Fansub: AnimeWho

-Discort adresi: https://discord.com/invite/kXkg3pY

-Site adresleri: https://animewho.com/

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

My Dress-Up Darling, Sono Kisekae Ningyou wa Koi wo Suru, その着せ替え人形は恋をする
Puanı 8.40
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 24 dakika Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12
Geleneksel Japon kuklalarına olan ilgisi yüzünden çocukluk arkadaşları tarafından dışlandıktan sonra içine kapanan kukla zanaatkarı Wakana Gojou, lise günlerini tek başına hobi odasında geçirmektedir. Wakana için Marin Kitagawa gibi etrafı bir sürü arkadaşla çevrili güzel kızlar uzaylıdan farklı değildir. Ama hiçbir çekincesi olmayan hayat dolu Marin, Wakana'nın okuldan sonra diktiği şeyleri görünce bu sessiz sınıf arkadaşını kendi hobisi olan Cosplay'a yönlendirmek ister. Wakana'nın kırık kalbi bu çekici uzaylıyı kaldırabilecek midir? Animenin diğer isimleri: My Dress-Up Darling Sono Kisekae Ningyou wa Koi wo Suru その着せ替え人形は恋をする

Alakalı Bölümler

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru 10.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 11 ay Önce

Yorumlar