anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Shinmai Ossan Boukensha, Saikyou Party ni Shinu hodo Kitaerarete Muteki ni Naru. 2.Bölüm izle

Anime Sub Yayınlanma Temmuz 8, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Shinmai Ossan Boukensha, Saikyou Party ni Shinu hodo Kitaerarete Muteki ni Naru.

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Shinmai Ossan Boukensha, Saikyou Party ni Shinu hodo Kitaerarete Muteki ni Naru. 2.Bölüm izle, İzle Shinmai Ossan Boukensha, Saikyou Party ni Shinu hodo Kitaerarete Muteki ni Naru. 2.Bölüm izle, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Shinmai Ossan Boukensha, Saikyou Party ni Shinu hodo Kitaerarete Muteki ni Naru. Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Shinmai Ossan Boukensha, Saikyou Party ni Shinu hodo Kitaerarete Muteki ni Naru.

Shinmai Ossan Boukensha, Saikyou Party ni Shinu hodo Kitaerarete Muteki ni Naru.

The Ossan Newbie Adventurer, Trained to Death by the Most Powerful Party, Became Invincible, The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become Invincible, 新米オッサン冒険者、最強パーティに死ぬほど鍛えられて無敵になる。
Puanı 7.26
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: Tem 01, 2024 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime
Mümkün olduğunca gençken maceracı olmanın en iyisi olduğu yaygın bir bilgidir çünkü bir maceracının gücünün temeli olan büyülü güç, gençken eğitilmezse zor gelişir. Ancak otuz yaşından büyükken maceracı olan bu adam, Rick Gladyatör, dünyadaki en yüksek rütbe olan S-derecesi bir maceracının savaş gücüne sahipti. Aslında Rick, kıtanın en güçlü maceracılarından oluşan efsanevi Orihalcon Fist'in üyeleriyle birlikte hayal bile edilemeyecek bir hayat yaşamıştı. Ejderhalardan vampirlere, Rick'in gerçek anlamda "canavar" akıl hocaları tarafından eğitilen dövüş yeteneği, onu hafife almaya çalışan seçkin maceracıları birbiri ardına yenmesini sağlıyor...

Yorumlar

anime izle kore dizileri