anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Shen Yin Wangzuo 25.Bölüm Türkçe Altyazılı

Donghua Sub Yayınlanma Eylül 22, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Shen Yin Wangzuo

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Shen Yin Wangzuo 25.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Shen Yin Wangzuo 25.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Shen Yin Wangzuo Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Shen Yin Wangzuo

Shen Yin Wangzuo

Throne of Seal, 神印王座
Puanı 7.70
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 20 DK Sezon: Ülke: Tür: Donghua
1-2 Sezon birleştirilmiştir. Altı bin yıl önce, 72 iblis tanrısının ortaya çıkmasıyla ortaya çıkan iblis ırkının istilası sonucunda insanlığın görkemli saltanatı sona erdi. İnsanlığın kalıntılarını korumak için, Tapınaklar İttifakı, iblislerin ilerlemesini durdurdu ve durumu geçici olarak istikrara kavuşturdu. Şu anda, dokuz yaşındaki Long Hao Chen, Şövalye Tapınağı Salonunun bir parçası olmak için eğitim alıyor. Kendini adama ve arkadaşlarının desteği sayesinde şövalye sınavını geçer. Şimdi, öğretmeni Long Xing Yu'nun vesayeti altında, Long Hao Chen, kapasitesini tespit etmek için Kutsal Diriliş Ritüeli'ne katlanıyor. Ritüel, Long Hao Chen'in çok büyük miktarda ruhsal enerjiye sahip olan bir Işık Oğlu olduğunu ortaya koyuyor. Öğrencisinin gelecek vaat eden potansiyelini fark eden Long Xing Yu, Long Hao Chen'i yanında İblis Lordu'nu yenebilecek güçlü bir şövalye olmaya çağırıyor. Onu bekleyen sayısız zorlukla Long Hao Chen, karanlık çağı sona erdirebilecek savaşçı olabilir.

Alakalı Bölümler

Shen Yin Wangzuo 24.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Shen Yin Wangzuo 26.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri