anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Shaonian Jinyiwei 2.Sezon 1-6.Bölüm Türkçe Altyazılı

Donghua Sub Yayınlanma Temmuz 26, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Shaonian Jinyiwei 2.Sezon

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Shaonian Jinyiwei 2.Sezon 1-6.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Shaonian Jinyiwei 2.Sezon 1-6.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Shaonian Jinyiwei 2.Sezon Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Shaonian Jinyiwei 2.Sezon

Shaonian Jinyiwei 2.Sezon

The Young Imperial Guards 2nd Season, 少年锦衣卫 第二季
Puanı 6.42
Durum: Tamamlandı Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 20 dk Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 13
Genç İmparatorluk Muhafızları'nın ikinci sezonu . Ming Hanedanlığı'nın başlangıcından bu yana, Ming Hanedanlığı İmparatoru Taizu Zhu Yuanzhang, Jinyiwei'nin komutanını kurdu ve ardından yüzlerce yetkiliyi büyük bir güçle teftiş etmek için güney muhafızını ve kuzey muhafızını kurdu. Jinyiwei yüz yıldır etrafta. Kuzey muhafızı ve güney muhafızı birlikte çalışamaz. Yabancı, Orta Ova'yı işgal etti. Jianghu'da çok sayıda savaş var ve haydutlar çok yaygın. Bir de ünlü soyguncular var. Kuzey muhafızlarının komutanı Yuan Xiaozhi'nin oğlu olan genç bir Jinyiwei, Yuan Xiaotang, imparatorluk kentindeki ani değişimi gördü ve büyük başarılar elde ettiğini kanıtlamak istedi.

Alakalı Bölümler

Yorumlar

anime izle kore dizileri