anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Shaonian Jinyiwei 1-13 .Bölüm Türkçe Altyazılı

Donghua Sub Yayınlanma Temmuz 14, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Shaonian Jinyiwei

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Shaonian Jinyiwei 1-13 .Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Shaonian Jinyiwei 1-13 .Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Shaonian Jinyiwei Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Shaonian Jinyiwei

Shaonian Jinyiwei

The Young Imperial Guards, Shao Nian Jin Yi Wei, 少年锦衣卫
Puanı 6.35
Durum: Tamamlandı Ağ: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 18 Daika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 13
Ming hanedanlığında, efsaneye göre, her şeyi yok etme gücüne sahip olan ilahın silahlarını üretmenin benzersiz yöntemi de dahil olmak üzere çok çeşitli teknik konuları kapsayan eski bir tanrının kitabı vardır. O kitabı alan, tüm ulusu yönetir. Bildirildiğine göre, eski zamanlarda tanrı, hükümdarlıklarını kabul ettiklerinin bir işareti olarak kraliyet ailesine kitabı tutmasını sağladı. Ancak Yuan hanedanlığında Moğollar orta ovayı işgal etti ve ulusa hükmetti. Her yerde kaos vardı ve İmparatorluk Sarayı'nda kutsal sayılması gereken kitap bir şekilde kayıptı ve kanun kaçağı topluluklarında yeniden ortaya çıktı ve bunun için savaşmak için birçok gücü cezbetti. Han halkı Ming hanedanlığındaki hükümdarlığı yeniden kazandığında, tanrının kitabı tekrar bulunup İmparatorluk Sarayı'nda yeniden kutsal sayılmasına rağmen, bu kanun kaçağı güçler kitabın bir efsaneden daha fazlası olduğunu zaten biliyordu! Vardı! Bu yüzden onu çalmayı planladılar. Kanun kaçağı topluluklarında en ünlü soyguncular vardır: Cehennem ateşi keşişi, bin yüzlü tilki Hua Daochang ve beyazlı Duan Yun. Bir gün, hayalet festivalinde, "en ünlü soyguncu" unvanı için yarışarak en değerli hazineyi çalmaya çalışarak İmparatorluk Sarayı'na gizlice girdiler. Sonunda, cehennem ateşi keşişi tanrının kitabını çaldı. İmparator, aralarında genç ve deneyimsiz bir muhafız olan bu animasyonun kahramanı Yuan Xiaotang'ın da bulunduğu kişisel korumaları ve imparatorluk gizli polisleri ve casusları olarak hizmet etmek üzere İmparatorluk Muhafızlarını kurdu. İmparator, İmparatorluk Muhafızlarından üç soyguncuyu yakalamasını ve kitabı geri bulmasını istedi. İşte hikaye böyle başladı!

Yorumlar

anime izle kore dizileri