anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Shanghai Gushi 2.Bölüm Türkçe Altyazılı

Anime Sub Yayınlanma Temmuz 29, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Shanghai Gushi

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Shanghai Gushi 2.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Shanghai Gushi 2.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Shanghai Gushi Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Shanghai Gushi

Shanghai Gushi

Shanghai Melody, Shanghai Story, 上海故事
Durum: Yakında Ağ: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 15 Dk Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 8
Hikaye sıradan bir Şanghay ailesinin etrafında dönüyor. Kendini reklam sektörüne adayan Feifei Han, ilk yılında bir kariyer kriziyle karşılaştı. Aynı zamanda, ailesi ona evlenmesi için giderek daha fazla baskı yapıyor. Çifte saldırı altında Feifei'nin hayatı alt üst oldu. Feifei ne zaman kafası karışsa, babası Dongliang Han kızını cesaretlendirmek için gelirdi. İç içe geçmiş anılarda Feifei, babası Dongliang'ın sevgisini ve öğretilerini fark eder. Sonunda, aile ve arkadaşların teşvikiyle Feifei, kafa karışıklığından kurtulur ve yeni bir güçle yoluna devam eder.

Alakalı Bölümler

Shanghai Gushi 1.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri