İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.
Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian
Puanı 8.38
Listeye Ekle
6 Kişi Takip ediyor

Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian

Tüm bölümleri izleWu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian}, Türkçe altyazılı Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian indir, Türkçe Altyazılı Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian izle , Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian tr alt yazılı Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Scissor Seven, Cike Wu Liuqi 3rd Season, Killer Seven 3rd Season, 伍六七之玄武国篇
Durum: Tamamlandı Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 16 dakika Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 10 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Wu Liuqi Zhi Xuanwu Guo Pian

Scissor Seven animesinin 3. sezonudur.

Xiaoji Adası uysallarını ve buradaki huzurlu hayatı gözetmek için Wu Liuqi ve ortakları Dabao ve Xiaofei, kimliği hakkındaki hakikati ve adayı kurtarmanın bir yolunu bulmak için Xuanwu Krallığı’na bir yolculuğa çıkar. Bir sürü serüven ve meçhul onları bekliyor.

Animenin diğer isimleri:

Scissor Seven

Cike Wu Liuqi 3rd Season

Killer Seven 3rd Season

伍六七之玄武国篇

Yorumlar