İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.
The Legend of Hei (Movie)
Puanı 8.21
Fragman
Listeye Ekle
1 Kişi Takip ediyor

The Legend of Hei (Movie)

Tüm bölümleri izleThe Legend of Hei (Movie)}, Türkçe altyazılı The Legend of Hei (Movie) indir, Türkçe Altyazılı The Legend of Hei (Movie) izle , The Legend of Hei (Movie) serisini Asyaanimeleri sitesinde izle The Legend of Hei (Movie) tr alt yazılı The Legend of Hei (Movie) tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
The Legend of Hei, The Legend of Luoxiaohei, 羅小黑戰記,Luo Xiao Hei Zhan Ji
Durum: Tamamlandı Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 1 Saat 41 dk Ülke: Tip: Movie Bölümler: 1 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde The Legend of Hei (Movie) Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak The Legend of Hei (Movie) Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde The Legend of Hei (Movie) altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: The Legend of Hei (Movie)

Luo Xiaohei, normalde küçük bir kara kedi şeklini alan genç bir canavardır. Ormanlarda özgürce yaşamak, kademeli ormansızlaşma ve insani gelişme onu kaçmaya ve yeni bir yuva bulmaya zorluyor. Şehrin sokaklarında dolaşan kara kedi, Xiaohei’yi küçük bir canavar grubunun yaşadığı izole bir adaya götüren bir canavar olan Feng Xi ile karşılaşana kadar hayatta kalmak için mücadele eder. Yeni evi olduğunu düşündüğü yeri bulmanın heyecanı içinde olan Xiaohei, bir insan Lonca İnfazcısı olan Wuxian, Feng Xi’nin peşinde adaya gelmeden önce canavarlarla kısa bir süre yaşar.

Feng Xi ve arkadaşları, Xiaohei ve Wuxian’ı yalnız bırakarak adanın dışına ışınlanmayı başarır. Xiaohei, arkadaşlarına saldıran adamla işbirliği yapmayı reddetse de Wuxian, kara kediyi onunla birlikte Lonca’ya gitmeye zorlar. Belirsiz bir yolculuğa çıkan Xiaohei, hızla değişen bir dünyada insanlar ve canavarlar arasındaki ilişkilere dair yeni bir bakış açısına maruz kalır.

İzle The Legend of Hei (Movie)

Yorumlar