anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon
Fragman
Listeye Ekle
102 Kişi Takip ediyor

Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon

Tüm bölümleri izleTensei shitara Ken deshita 2. Sezon}, Türkçe altyazılı Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon indir, Türkçe Altyazılı Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon izle , Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon tr alt yazılı Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Reincarnated as a Sword 2nd Season, I became the sword by transmigrating 2nd Season, TenKen 2, 転生したら剣でした2
Durum: Yakında Çıkış Tarihi: Bilinmiyor Süre: Bilinmiyor Sezon: Ülke: Tür: Anime Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon

2. Sezon Tensei shitara Ken deshita
İsimsiz bir kılıç, bir insan olarak eski hayatından reenkarne olduğunu keşfetmek için uyanır. Telekinezi gücüyle, bu yeni dünyada dolaşarak çeşitli beceri ve yetenekler kazanıyor. Kılıç, canavarlarla dolu bir ormana geldiğinde, bir canavardan kaçan genç bir kızla tanışır. Kılıcı kapan kız, canavarı kolayca yener. Kendini Fran olarak tanıttıktan sonra kılıca “Shishou” adını verir ve resmen onun kullanıcısı olur.

İkisi maceracı olmak için yola çıkar, ancak ne yazık ki Fran için kötü bir üne sahip bir Beastkin grubu olan Kara Kedi Kabilesi’nin bir üyesidir. Bu kabilenin hiçbir üyesi daha güçlü bir canavara dönüşmedi, ancak Fran ilk olmayı ve ailesinin hayalini gerçekleştirmeyi planlıyor. Shishou, amacına ulaşana kadar kılıcını elinde tutacağına söz verirken, etkileyici bir güce sahip durdurulamaz bir ortaklık oluştururlar.

İzle Tensei shitara Ken deshita 2. Sezon

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

    Yorumlar

    anime izle kore dizileri