anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Star Wars: Visions
Puanı 7.56
Fragman
Listeye Ekle

Star Wars: Visions

Tüm bölümleri izleStar Wars: Visions}, Türkçe altyazılı Star Wars: Visions indir, Türkçe Altyazılı Star Wars: Visions izle , Star Wars: Visions serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Star Wars: Visions tr alt yazılı Star Wars: Visions tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Star Wars: Visions, スター・ウォーズ:ビジョンズ
Durum: Yakında Stüdyo: , , , , , , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: Unknown Ülke: Tür: Anime Bölümler: 9 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Star Wars: Visions Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Star Wars: Visions Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Star Wars: Visions altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Star Wars: Visions

Karşınızda yepyeni bir seri. Yaratıcının çok çok uzak galaksilerde ele aldığı, Star Wars: Visions en iyi anime yapımcılarının elinden Star Wars’u kutlamak için yapılmış kısa filmlerden oluşan bir seri. Antoloji koleksiyonu Japon anime stüdyoları tarafından on heyecan verici farklı bakış açısını katıp Star Wars’a yeni ve farklı bir kültürel perspektifle size sunuyor.

Animenin diğer isimleri:

Star Wars: Visions

スター・ウォーズ:ビジョンズ

Yorumlar

anime izle kore dizileri