anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Sabikui Bisco
Puanı 7.48
Listeye Ekle
1 Kişi Takip ediyor

Sabikui Bisco

Tüm bölümleri izleSabikui Bisco}, Türkçe altyazılı Sabikui Bisco indir, Türkçe Altyazılı Sabikui Bisco izle , Sabikui Bisco serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Sabikui Bisco tr alt yazılı Sabikui Bisco tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Sabikui Bisco 錆喰いビスコ
Durum: Tamamlandı Çıkış Tarihi: Oca 11, 2022 Süre: 23 Dakika Ülke: Tür: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Sabikui Bisco Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Sabikui Bisco Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Sabikui Bisco altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Sabikui Bisco

Bisco Akaboshi nam-ı diğer “İnsan Yiyen Mantar”, oklarının gittiği yerde mantar biten, aranan bir suçlu okçudur. İşin aslı, toprağı zenginleştirmek ve eski haline döndürmek için mantar yayan bir “Mantar Koruyucu”dur. Bisco, Japonya’nın kurak topraklarında her türlü pası süpürdüğü söylenen “Sabikui” efsanesini aramak için maceraya atılır.

Yorumlar

anime izle kore dizileri