anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
NieR:Automata Ver1.1a
Fragman
Listeye Ekle
7 Kişi Takip ediyor

NieR:Automata Ver1.1a

Tüm bölümleri izleNieR:Automata Ver1.1a}, Türkçe altyazılı NieR:Automata Ver1.1a indir, Türkçe Altyazılı NieR:Automata Ver1.1a izle , NieR:Automata Ver1.1a serisini Asyaanimeleri sitesinde izle NieR:Automata Ver1.1a tr alt yazılı NieR:Automata Ver1.1a tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
NieR:Automata Ver1.1a
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: Oca 07, 2023 Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 8 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde NieR:Automata Ver1.1a Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak NieR:Automata Ver1.1a Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde NieR:Automata Ver1.1a altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: NieR:Automata Ver1.1a

Uzak gelecek, 5012.

< Uzaylılar > ve onların yarattıkları <Makine Yaşam Biçimleri> tarafından Dünya’nın ani hava istilası, insanlığı yok olmanın eşiğine getirdi. Dünyayı yeniden ele geçirmek için <android> askerleri kullanarak bir karşı saldırı düzenlemek üzere aya sığınan hayatta kalan insan sayısı.

Ancak, <Makine Yaşam Formları> sonsuza kadar çoğalmaya devam ettikçe savaş bir çıkmaza girer. Buna karşılık, insanlık nihai bir silah olarak yeni bir android asker birimi konuşlandırıyor: <YoRHa>

Dünya’ya yeni gönderildi <2B>, şu anda orada konuşlanmış olan analist <9S>’ye katıldı ve görevlerinin ortasında sayısız gizemli fenomenle karşılaştılar. .

Bu, cansız <androidlerin> ve insanlık uğruna bitmek bilmeyen mücadelelerinin hikayesidir.

Not: Serinin devamını izlemek için aşağıdaki görsele tıklayın.

Yorumlar

anime izle kore dizileri