İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.
New Gods: Yang Jian
Listeye Ekle
12 Kişi Takip ediyor

New Gods: Yang Jian

Tüm bölümleri izleNew Gods: Yang Jian}, Türkçe altyazılı New Gods: Yang Jian indir, Türkçe Altyazılı New Gods: Yang Jian izle , New Gods: Yang Jian serisini Asyaanimeleri sitesinde izle New Gods: Yang Jian tr alt yazılı New Gods: Yang Jian tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
新神榜:杨戬,Xin Shen Bang: Yang Jian,New Gods: Yang Jian
Durum: Tamamlandı Ağ: , Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 2 Saat 7dk Ülke: Tip: Movie Bölümler: 1 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde New Gods: Yang Jian Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak New Gods: Yang Jian Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde New Gods: Yang Jian altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: New Gods: Yang Jian

Yang Jian (bazıları tarafından Erlang Shen olarak bilinir) kız kardeşini bir dağın altına hapsettikten on üç yıl sonra, bir zamanların güçlü tanrısı şimdi beş parasız bir ödül avcısı olarak sıyrılıyor. Gizemli bir kadın onu yeni bir iş için işe aldığında, Yang Jian kısa süre sonra kendini tanıdık bir figürün peşinde bulur. Felaket getirse bile annesini kurtaracak sihirli nilüfer fenerini arayan uzun süredir kayıp olan yeğeni Chenxiang’ı durdurmalıdır. Yang Jian, geçmişinin eylemleriyle yüzleşirken, dünyalarının dengesini değiştirme gücüne sahip aynı hazineyi arayan bir dizi tehlikeli kanunsuzla yüzleşmek zorundadır.

İndir New Gods: Yang Jian Bölümleri

New Gods: Yang Jian İndir

4K Gdrive

İzle New Gods: Yang Jian

Yorumlar