İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.
Long Zu (Dragon Raja)
Puanı 7.46
Fragman
Listeye Ekle
23 Kişi Takip ediyor

Long Zu (Dragon Raja)

Tüm bölümleri izleLong Zu (Dragon Raja)}, Türkçe altyazılı Long Zu (Dragon Raja) indir, Türkçe Altyazılı Long Zu (Dragon Raja) izle , Long Zu (Dragon Raja) serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Long Zu (Dragon Raja) tr alt yazılı Long Zu (Dragon Raja) tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Dragon Raja, 龙族
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: Ağu 19, 2022 Süre: 17 DK Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 16 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Long Zu (Dragon Raja) Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Long Zu (Dragon Raja) Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Long Zu (Dragon Raja) altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Long Zu (Dragon Raja)

Sıradan ve şanssız bir lise öğrencisi olan Lu Mingfei, bir gün yabancı bir özel üniversite olan Kassel Koleji’nden bir kabul mektubu aldı. Lu Mingfei tereddüt ettikten ve duraksadıktan sonra öğrenmeye karar verdi. Şimdiye kadar “Ejderha “nın var olduğu dünyaya adım atmış, hayatı sarsıcı değişikliklere uğramış ve “ejderhayı öldürme” yolculuğuna çıkmıştır.

Yorumlar