anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Koi wa Futago de Warikirenai
Fragman
Listeye Ekle
2 Kişi Takip ediyor

Koi wa Futago de Warikirenai

Tüm bölümleri izleKoi wa Futago de Warikirenai}, Türkçe altyazılı Koi wa Futago de Warikirenai indir, Türkçe Altyazılı Koi wa Futago de Warikirenai izle , Koi wa Futago de Warikirenai serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Koi wa Futago de Warikirenai tr alt yazılı Koi wa Futago de Warikirenai tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Love Is Indivisible by Twins, Futakire, 恋は双子で割り切れない
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: Tem 10, 2024 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Twisted Tempo Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Koi wa Futago de Warikirenai Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Koi wa Futago de Warikirenai Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Koi wa Futago de Warikirenai altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Koi wa Futago de Warikirenai

Jun, farklı kişiliklere sahip iki ikiz kızla çocukluk arkadaşıdır. Çocuksu görünen ama özünde bir otome (bakire) olan Ryuumi ve sevimli bir otaku olan ikiz kız kardeşi Naori ile bir aşk üçgenine girer.

Jun’un ilk kız arkadaşı olan abla Ryuumi ondan ayrıldığında, üç kişinin ilişkisini, ilk aşklarını ve aşklarını karmaşıklaştıran bir şey söyler?

Yorumlar

anime izle kore dizileri