anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Kimi to Boku no Saigo no Senjou
Puanı 6.68
Fragman
Listeye Ekle
12 Kişi Takip ediyor

Kimi to Boku no Saigo no Senjou

Tüm bölümleri izleKimi to Boku no Saigo no Senjou}, Türkçe altyazılı Kimi to Boku no Saigo no Senjou indir, Türkçe Altyazılı Kimi to Boku no Saigo no Senjou izle , Kimi to Boku no Saigo no Senjou serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Kimi to Boku no Saigo no Senjou tr alt yazılı Kimi to Boku no Saigo no Senjou tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Our Last Crusade or the Rise of a New World, The Last Battlefield Between You and I, or Perhaps the Beginning of the World's Holy War, Kimisen, キミと僕の最後の戦場、あるいは世界が始まる聖戦
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: Eki 07, 2020 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Twisted Tempo Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Kimi to Boku no Saigo no Senjou Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Kimi to Boku no Saigo no Senjou Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Kimi to Boku no Saigo no Senjou altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Kimi to Boku no Saigo no Senjou

Astral güç olarak bilinen ve astral büyücüler tarafından kullanılan bir güç tüm dünyaya nüfuz eder. Onun yıkıcı gücünden korkan “İmparatorluk”, yeteneklerini gösterenlere zulmetmektedir. İşkence gören büyücüler daha sonra zalimlerinden kaçmak için Nebulis Egemenliği’ni kurdular. O zamandan beri, iki ulus şiddetli bir çatışma içindeydi ve savaş bir asırdan fazla bir süredir hala devam ediyor.

Yetenekli şövalye Iska, hapsedilmiş bir cadıyı serbest bırakmak gibi büyük bir suç işledikten sonra hapse mahkûm edilir. Bir yıl sonra, İmparatorluk yönetimi aniden onu serbest bırakmaya karar verir, ancak “Buz Felaketi Cadısı” olarak bilinen korkunç bir büyücünün peşine düşmesi şartıyla. Savaşı sona erdirmeyi uman Iska kabul eder. Tesadüfe bakın ki Buz Felaketi Cadısı’nın kendisi, Aliceliese “Alice” Lou Nebulis XI de barış istemektedir ve İmparatorluğu yıkmak için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Iska ve Alice, dünyayı mücadele, keder ve acının olmadığı bir yer haline getirecek bir haçlı seferi için yanıp tutuşurken, kaderin ipleri onları birbirlerine daha da yakınlaştırır ve sadece tesadüflerin yarattığı bir şeyin ötesine geçen bir bağ yaratır.

Not: Kimi to Boku no Saigo no Senjou serinin ilk sezonudur. İkinci sezonu izlemek için aşağıda bulunan görsele tıklayınız.

Yorumlar

anime izle kore dizileri