anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Grendizer U
Fragman
Listeye Ekle
2 Kişi Takip ediyor

Grendizer U

Tüm bölümleri izleGrendizer U}, Türkçe altyazılı Grendizer U indir, Türkçe Altyazılı Grendizer U izle , Grendizer U serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Grendizer U tr alt yazılı Grendizer U tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
グレンダイザーU
Durum: Yakında Stüdyo: Çıkış Tarihi: Tem 06, 2024 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Yükleyen: Twisted Tempo Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Grendizer U Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Grendizer U Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Grendizer U altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Grendizer U

Dük Fleed, Fleed Gezegeninden sağ kurtulan ve gizemli bir “uzay gemisi” ile Dünya’ya kaçan, Dr. Umon tarafından evlatlık oğlu olarak yetiştirilen ve Daisuke Umon olarak bilinen bir kişidir. Varışından yıllar sonra, Dünya’yı fethetmek isteyen Kral Vega ve ordusunun tehdidiyle karşı karşıya kalır.

Duke, arkadaşları Koji ve Hikaru (ve daha sonra küçük kız kardeşi Maria Grace) ile birlikte en iyi silahı olan Grendizer’ı kullanarak savaşmaya karar verir.

 

İzle Grendizer U

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

    Yorumlar

    anime izle kore dizileri