İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.
Blame! Movie
Puanı 7.04
Listeye Ekle

Blame! Movie

Tüm bölümleri izleBlame! Movie}, Türkçe altyazılı Blame! Movie indir, Türkçe Altyazılı Blame! Movie izle , Blame! Movie serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Blame! Movie tr alt yazılı Blame! Movie tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Blame!: The Ancient Terminal City, Blame!: Tanmatsu Ikou Toshi, BLAME!
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 1 Saat 45 dk Ülke: Tip: Movie Bölümler: 1 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Blame! Movie Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Blame! Movie Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Blame! Movie altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Blame! Movie

Zuru adında genç bir kız, çaresiz bir yiyecek avı için makineler tarafından kontrol edilen kıyamet sonrası bir şehirde bir keşif gezisine çıkar. Ekibi kazara şehrin Safeguard adlı yapay zeka savunma programını tetiklediğinde işler ters gider. Makinelerin saldırısına uğrayan arkadaşları, Killy adında gizemli bir adam gelip düşman birimleri yok ettiğinde yok olmanın eşiğindedir.

Kahramanca müdahalesine rağmen Zuru, Killy’ye güvenmekte tereddüt eder ve onun amacını sorgular. İnsanların medeniyetlerinin kontrolünü yeniden kazanmasına ve Koruma Muhafızını kapatmasına izin verecek bir özellik olan Net Terminal Genlerine sahip insanları bulmak için şehrin altındaki binlerce seviyeden geldiğini ortaya koyuyor. Hikayesini dinledikten sonra Zuru ve ekibinin geri kalanı, Killy’ye katılır ve insanlığın hayatta kalmak için son umudu olduğunu kanıtlayabilecek Genleri aramak için bir yolculuğa çıkar.

İzle Blame! Movie

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar