İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.
Bing Huo Mo Chu
Puanı 8.00
Fragman
Listeye Ekle
45 Kişi Takip ediyor

Bing Huo Mo Chu

Tüm bölümleri izleBing Huo Mo Chu}, Türkçe altyazılı Bing Huo Mo Chu indir, Türkçe Altyazılı Bing Huo Mo Chu izle , Bing Huo Mo Chu serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Bing Huo Mo Chu tr alt yazılı Bing Huo Mo Chu tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
The Magic Chef of Ice and Fire, Bing Huo Mo Chu, 冰火魔厨,Bing Huo Mo Chu 2.sezon ,The Magic Chef of Ice and Fire 2.Sezon
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: Ara 11, 2021 Süre: 20 dakika Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 52 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Bing Huo Mo Chu Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Bing Huo Mo Chu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Bing Huo Mo Chu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Bing Huo Mo Chu

Nian Bing, bir ateş büyücüsü ile bir buz büyücüsünün oğludur. Her iki ebeveyni de Buz Lordu tarafından öldürüldükten sonra Nian Bing,  sihirli taşlarını alır. Nian Bing, Buz Lordu’nun adamlarından kaçmaya çalışırken, aynı anda hem ateş hem de buz büyüsü yapmayı başarır. Bir büyücü için imkansız bir başarı. Baygın halde uçurumdan düşer ve yaşlı bir adam tarafından kurtarılır. Uyandıktan sonra, yaşlı adam ona daha önce hiç tatmadığı kadar lezzetli bir yemek verir. İhtiyarın, bir zamanlar ruh şefi olarak adlandırılan dahi bir şef olduğu ortaya çıkar. Ve ne olursa olsun Nian Bing’in öğrencisi olmasını istiyor! Nian Bing, en büyük şef olmayı hedeflerken intikam alabilecek mi?

52.Bölümden Sonrası 2.Sezon

Animenin diğer isimleri:

The Magic Chef of Ice and Fire

Bing Huo Mo Chu

冰火魔厨

İzle Bing Huo Mo Chu

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar