anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Back to the Great Ming
Listeye Ekle
8 Kişi Takip ediyor

Back to the Great Ming

Tüm bölümleri izleBack to the Great Ming}, Türkçe altyazılı Back to the Great Ming indir, Türkçe Altyazılı Back to the Great Ming izle , Back to the Great Ming serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Back to the Great Ming tr alt yazılı Back to the Great Ming tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Hui Ming: Fenghuo San Yue, 回铭之烽火三月
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2024 Süre: 20 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 16 Yükleyen: Admin Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Back to the Great Ming Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Back to the Great Ming Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Back to the Great Ming altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Back to the Great Ming

Bir lise öğrencisi olan Zheng Shaopeng, tarih dersi sırasında uyuyakaldı. Uyandığında, yoksul bilgin Yang Lin’e dönüştüğünü ve tarih ders kitabındaki Danzhu Hanedanlığı’na gittiğini keşfetti. Yang Lin başlangıçta geçmişteki yaşama uyum sağlamakta zorlandı, ancak çağdaş fikirleri uygulayarak birkaç mütevazı yenilik yarattığında köylülerin sevgisini kazandı ve sonunda kendine ait bir kimlik duygusu keşfetti.

Yang Lin hem iç hem de dış huzursuzlukların yaşandığı bir dönemde yaşadı, savaşları deneyimledi ve halkın çektiği acıları gördü. Bilgisine ve yeteneklerine güvenerek saraya erişim sağladı ve sonunda Danzhu Hanedanlığı’nın iç yozlaşmayla mücadele etme ve zorlu düşmanları püskürtme çabalarını denetledi.

 

Yorumlar

anime izle kore dizileri