anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)
Atri: My Dear Moments
Fragman
Listeye Ekle
3 Kişi Takip ediyor

Atri: My Dear Moments

Tüm bölümleri izleAtri: My Dear Moments}, Türkçe altyazılı Atri: My Dear Moments indir, Türkçe Altyazılı Atri: My Dear Moments izle , Atri: My Dear Moments serisini Asyaanimeleri sitesinde izle Atri: My Dear Moments tr alt yazılı Atri: My Dear Moments tr alt yazılı izle , Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle.
Atri -My Dear Moments-, ATRI -My Dear Moments-
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: Tem 13, 2024 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Twisted Tempo Eklenme: Güncellenme:
Asyaanimeleri üzerinde Atri: My Dear Moments Türkçe Altyazılı izle . Ayrıca ücretsiz olarak Atri: My Dear Moments Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. Asyaanimeleri üzerinde Atri: My Dear Moments altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Özet: Atri: My Dear Moments

Yakın gelecekte, ani ve açıklanamayan bir deniz yükselmesi insan uygarlığının çoğunu su altında bırakmıştır. Birkaç yıl önce bir kazada annesini ve bacağını kaybeden Ikaruga Natsuki, büyük şehirdeki zorlu yaşamından hayal kırıklığına uğramış bir şekilde geri döndüğünde, eski kırsal evinin deniz tarafından yarıya kadar yutulduğunu görür. Ailesiz kalan çocuğun sahip olduğu tek şey, okyanus bilimci büyükannesinin ona bıraktığı gemi ve denizaltı ile borçlarıdır.

Kaybettiği gelecek hayallerini geri kazanmak için tek umudu, şüpheli borç tahsildarı Catherine tarafından kendisine sunulan fırsatı değerlendirmektir. Söylentilere göre büyükannesinin orada bıraktığı hazineyi bulmak için büyükannesinin laboratuvarının batık kalıntılarını aramak üzere yelken açarlar. Ancak buldukları şey zenginlik ya da mücevher değildir; denizin dibinde bir tabutun içinde uyuyan tuhaf bir kızdır. Atri.

Atri bir robottur, ancak görünüşü ve duygu zenginliği herkesi onun yaşayan, nefes alan bir insan olduğuna inandırabilir. Kurtarıldığı için minnettarlık duyarak Natsuki’ye bir açıklama yapar: “Efendimin son emrini yerine getirmek istiyorum. Bunu yapana kadar, senin bacağın olacağım!”

Okyanus tarafından yavaşça sarılan küçük bir kasabada, bu çocuk ve bu gizemli robot kız için unutulmaz bir yaz başlamak üzeredir…

İzle Atri: My Dear Moments

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorumlar

anime izle kore dizileri