anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Seishun Buta Yarou wa Randoseru Girl no Yume wo Minai İzle

Movie Sub Yayınlanma Temmuz 3, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Seishun Buta Yarou wa Randoseru Girl no Yume wo Minai

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Seishun Buta Yarou wa Randoseru Girl no Yume wo Minai İzle, İzle Seishun Buta Yarou wa Randoseru Girl no Yume wo Minai İzle, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Seishun Buta Yarou wa Randoseru Girl no Yume wo Minai Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Seishun Buta Yarou wa Randoseru Girl no Yume wo Minai

Seishun Buta Yarou wa Randoseru Girl no Yume wo Minai

Rascal Does Not Dream of a Knapsack Kid, 青春ブタ野郎はランドセルガールの夢を見ない
Puanı 8.26
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2023 Süre: 1 Saat 15 Dakika Ülke: Tür: Movie Bölümler: 1
Nihayet Mai'nin lise mezuniyet günü gelmiştir. Sakuta heyecanla kız arkadaşını beklerken, karşısına ona tıpatıp benzeyen bir ilkokul öğrencisi çıkar. Şüphelidir ve tüm yanlış nedenlerden dolayı... Bu arada, Sakuta ve Kaede'nin babası aniden arar ve annelerinin kızını görmek istediğini söyler. Kaede'nin durumu dayanamayacağı kadar ağır olduğu için hastaneye kaldırılmıştı, peki şimdi ne istiyor olabilirdi?  

Yorumlar

anime izle kore dizileri