İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Quanzhi Gaoshou Specials 2.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Ekim 21, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Quanzhi Gaoshou Specials
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Quanzhi Gaoshou Specials 2.Bölüm, İzle Quanzhi Gaoshou Specials 2.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Quanzhi Gaoshou Specials Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Quanzhi Gaoshou Specials

Quanzhi Gaoshou Specials

The King's Avatar (2018), Quanzhi Gaoshou (2018), Quan Zhi Gao Shou, Full-Time Expert, Master of Skills, Quanzhi Gaoshou: Tebie Pian, 全职高手特别篇
Puanı 8.23
Durum: Tamamlandı Stüdyo: , , Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 27 DK Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 3
All-Star Turnuvası, çeşitli profesyonel kulüplerden e-spor katılımcılarının becerilerini sergilemelerine olanak tanıyan ve aynı zamanda sıradan Glory oyuncularına profesyonel profesyonellerle etkileşim kurma şansı veren üç günlük bir etkinliktir.

Emekli üst düzey Glory oyuncusu Ye Xiu, Tang Rou ve Chen Guo üç bilet almayı başardıktan sonra turnuvayı birlikte izlemeyi kabul eder. Ye Xiu için garip bir his, önceki olaylardan farklı olarak, bu sefer turnuvaya katılımcı olarak değil seyirci olarak katılıyor. Ancak, düşük profilli kalma girişimlerine rağmen, All-Star Turnuvasındaki olaylar eski Glory efsanesini yeniden ilgi odağı olmaya zorlayabilir.

Alakalı Bölümler

Quanzhi Gaoshou Specials 1.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 5 ay Önce

Quanzhi Gaoshou Specials 3.Bölüm Final

Yükleyen: Admin Eklenme: 5 ay Önce

Yorumlar