İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Quanzhi Gaoshou 2nd Season 12. Bölüm Final

Donghua Sub Yayınlanma Ekim 23, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Quanzhi Gaoshou 2
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Quanzhi Gaoshou 2nd Season 12. Bölüm Final, İzle Quanzhi Gaoshou 2nd Season 12. Bölüm Final, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Quanzhi Gaoshou 2 Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Quanzhi Gaoshou 2

Quanzhi Gaoshou 2

The King's Avatar 2, Quan Zhi Gao Shou 2nd Season, Full-Time Expert 2nd Season, Master of Skills 2nd Season, 全职高手2
Puanı 7.95
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 26 DK Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 12
"Uzmanlaşmamış" karakter Lord Grim, popüler çevrimiçi oyun Glory'nin 10. sunucusunda kötü bir üne sahiptir. Sadece ünü bile birçok meraklı oyuncuyu yeni kurduğu Lonca Mutlu'ya çekmeye yetiyor. Diğer rakip loncalar, kendi üyelerinden bazılarının onları Happy için terk etmesinden endişe duyacak kadar var. Bununla birlikte, Lord Grim'in arkasındaki kişinin gerçekten emekli profesyonel oyuncu ve karşı çıkma şanslarının çok az olduğu "Zafer Ders Kitabı" Ye Qiu olduğuna dair söylentilerden de endişe duyuyorlar. Gerçeklerden emin olmayan güçlü loncalar, Lord Grim'in artan etkisini bastırmaya çalışırlar ve bunu yapmak için farklı güdüler beslerler. Ancak karşılaştığı engeller ne olursa olsun, Lord Grim, kendisi de dahil olmak üzere karakterlerin daha da yüksek seviyelere ulaşabileceği Glory'nin çapraz sunucusuna—Cennetsel Etki Alanına—girmeye kararlıdır. Orada, imrenilen Glory Şampiyonasına doğru attıkları ilk adım olacak olan Challenger League'de onunla birlikte savaşacak olan çaylak takımını tamamlamayı umuyor.

Alakalı Bölümler

Quanzhi Gaoshou 2nd Season 11. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 5 ay Önce

Yorumlar