İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Quanzhi Fashi 11. Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Eylül 13, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Quanzhi Fashi
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Quanzhi Fashi 11. Bölüm, İzle Quanzhi Fashi 11. Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Quanzhi Fashi Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Yayınladığımız bu anime aşağıda belirtilen grup veya çevirmene aittir.

Proje bize ait olmayıp burası sadece online izleme alternatifi üzerine kurulmuş bir sitedir.

Arşiv yapmak ya da yüksek kalitede izlemek istiyorsanız grubun kendi sitesinden indirmeyi unutmayın!

Shishõ & Lion Turtle – Rin Deep & İntetsu / www.origamisubs.com

Quanzhi Fashi

Quanzhi Fashi

Full-Time Magister, Quan Zhi Fa Shi, 全职法师
Puanı 7.21
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2016 Süre: 18 Dakika Sezon: Tip: Anime Bölümler: 12
İlgisiz lise öğrencisi Mo Fan, kendini kendi sıradan evrenine benzeyen ama bir o kadar da farklı bir evrende bulmuştur; burası büyünün bilimin özünün yerini aldığı bir yerdir. Burada en yetenekli öğrencilere, şehri çevreleyen ormanlarda gizlenen büyük ve yıkıcı canavarları savuşturmak için büyü yapmanın harikaları öğretilmektedir. Önceki hayatında olduğu gibi Mo Fan fakir bir işçinin oğlu ve sakat bir kız kardeşin büyük üvey ağabeyi olarak kalır. Bu dezavantajlara rağmen, babasına emeğinin karşılığını ödemek için bir sihir okuluna giderek çok saygın ve kazançlı bir meslek olan sihirbaz olmayı hayal eder. Mo Fan ünlü bir sihir okuluna kabul edilir. Ancak yoksulluğu ve sihir yeteneğinden yoksunluğu hakkında yayılan söylentiler onu okulun alay konusu haline getirir. Yine de Mo Fan sadece güçlü ateş elementini değil, aynı zamanda nadir bulunan yıldırım elementini de kullanmayı başarır! Şimdi çifte yetenekle donanmış olan çok yönlü büyücü hangi tehlikeli karşılaşmalarla yüzleşecek?

Alakalı Bölümler

Quanzhi Fashi 10. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 7 ay Önce

Quanzhi Fashi 12. Bölüm Final

Yükleyen: Admin Eklenme: 7 ay Önce

Yorumlar