anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Potion-danomi de Ikinobimasu! 12.Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Aralık 23, 2023 · ? views · Yükleyen Twisted Tempo · Seri Potion-danomi de Ikinobimasu!

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Potion-danomi de Ikinobimasu! 12.Bölüm, İzle Potion-danomi de Ikinobimasu! 12.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Potion-danomi de Ikinobimasu! Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Potion-danomi de Ikinobimasu!

Potion-danomi de Ikinobimasu!

ポーション頼みで生き延びます! , Potion-danomi de Ikinobimasu! , I Shall Survive Using Potions! , Poukin
Puanı 6.70
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: Eki 08, 2023 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 12
Kaoru Nagase bir gece ofisteki işinden eve dönerken beklenmedik bir şekilde ölür ve kendini aniden beyazlar giymiş bir adamın önünde bulur. Adam kendisini Tanrı olarak tanıtır ve Kaoru'nun zamansız ölümüne neden olan hatası için özür diler, Kaoru'yu başka bir dünyaya reenkarne ederek bunu telafi etmeye yemin eder. Bir sonraki dünyanın tanrıçası Celestine, Kaoru'nun bedenini yeniden biçimlendirir ve ona istediği tüm imtiyazları verir: 15 yaşındayken sahip olduğu beden, seçtiği efektlerle iksir yapma yeteneği ve sonsuz depolama alanına sahip bir kutu bunlardan birkaçıdır. Ancak çok geçmeden Kaoru, aksi söylense de bu yeni ortaçağ dünyasında sihir adına pek bir şey olmadığını fark eder ve bu da iksirlerinin açgözlü soylular tarafından çok rağbet görmesine neden olur. Bununla birlikte, önceki hayatından edindiği bilgileri kullanarak, iksirlerini kullanarak bu dünyada hayatta kalmanın bir yolunu bulabilir. Animenin diğer isimleri: -Potion-danomi de Ikinobimasu! -I Shall Survive Using Potions! -ポーション頼みで生き延びます!

Alakalı Bölümler

Potion-danomi de Ikinobimasu! 11.Bölüm

Yükleyen: Twisted Tempo Eklenme: 7 ay Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri