anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Peerless Battle Spirit 16-24.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Temmuz 8, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Peerless Battle Spirit

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Peerless Battle Spirit 16-24.Bölüm, İzle Peerless Battle Spirit 16-24.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Peerless Battle Spirit Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Peerless Battle Spirit

Peerless Battle Spirit

Peerless Battle Spirit, Jueshi Zhan Hun, 绝世战魂
Durum: Devam ediyor Ağ: Çıkış Tarihi: 2024 Süre: 8 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua
Dört büyük mezhebin başı olan Xuanling Mezhebi, uzun yıllar sonra ilk kez öğrenci seçmek için Shuicheng'e geldi. Fang ve Qin aileleri kaderlerini belirleyecek bu fırsat için açıktan ve gizliden savaşmaya başladılar. Sonunda Qin Nan, adanmış eğitimine, mükemmel yeteneğine ve şans eseri elde ettiği Savaş Tanrısı Ruhuna güvendi ve haberci Xiao Qingxue'nin adil yargısı altında, düşüşü başarıyla tersine çevirdi ve Fang ailesini yendi. Tarikata girdikten sonra Qin Nan, Xiao Qingxue'nin zorla evlendirilmesine karıştığı için tarikat liderinin oğlu Ouyang Jun'un nefretini uyandırdı. Güçlenmeye devam etmek ve Xiao Qingxue'nin iyiliğinin karşılığını vermek için Qin Nan defalarca güçlü düşmanları yendi, Wanxiang Yarışması ve Dış Tarikat Yarışması'nda birincilik kazandı, dört büyük tarikat dehasıyla birlikte Wuyuan Pavyonu'na girdi ve kıtayı karıştıracak gücü elde etti. Şok edici bir sır, Yaşam ve Ölüm Sarayı'nda savaşmak için Leng Feng ile randevu, Beihai ailesi tarafından Linshui Şehri kuşatmasının üstesinden gelmek, Dokuz Karakterli Mantra Kulesi'ni keşfetmek ve mezhebin kötü güçleriyle sonuna kadar savaşmaya yemin etmek.

Alakalı Bölümler

Peerless Battle Spirit 11-15.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 ay Önce

Peerless Martial Spirit 361-370.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 gün Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri