anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Odd Taxi 11.Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Ocak 5, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Odd Taxi

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Odd Taxi 11.Bölüm, İzle Odd Taxi 11.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Odd Taxi Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çeviren Fansub: Tempest Fansub

-Discort adresi: https://discord.gg/zq2TFCKuA6

-Site adresleri: https://tempestfansub.com/

Odd Taxi

Odd Taxi

Oddtaxi, オッドタクシー
Puanı 8.80
Durum: Tamamlandı Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 13
Özel ve künt, Mors Hiroshi Odokawa nispeten normal bir hayat yaşıyor. Geçimini sağlamak için taksi şoförlüğü yapar ve orada birkaç benzersiz kişiyle tanışır: viral olmaya kararlı işsiz Taichi Kabasawa, gizemli hemşire Miho Shirakawa, başarılı olmak için mücadele eden komedi ikilisi “Homo Sapiens” ve Dobu, azılı bir suçlu. Ancak Odokawa’nın basit yaşam biçimi alt üst olmak üzeredir. Polisin takip ettiği kayıp bir kızın vakası ona geri dönüyor ve şimdi hem yakuza hem de iki yozlaşmış polis onun peşinde. Alışılmadık insanlarla dolu, garip bir şekilde tanıdık bir şehirde geçen Odd Taxi, mütevazı bir taksi şoförü ve kayıp bir liselinin gizemi hakkında tuhaf bir hikaye sunuyo Animenin diğer isimleri: Oddtaxi オッドタクシー

Alakalı Bölümler

Odd Taxi 10.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 yıl Önce

Odd Taxi 12.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri